Ubytování

Pension Bavaria

Nový penzion postavený v klidném prostředí u Antoníčkova pramene v Mariánských Lázních. Součástí penzionu je i vyhlášená restaurace „Bavárka“, kde se můžete těšit ze specialit šéfkuchaře do pozdních hodin. Obsluha příjemná, kolektiv mladý, neopotřebovaný.

V penzionu na Vás čeká 5 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a WC. Pokoje jsou samozřejmě vybaveny televizorem pro dlouhé chvíle, ale asi ho nestačíte využít, protože okolí Mariánských lázní a jejich historie Vám nedá odpočinout.

150 m od penzionu najdete Squash centrum, za 10 minut chůze se dostanete do přírody nebo, vydáte-li se směrem do centra města, v lázeňských parcích. Ubytování pro hosty Mariánských Lázní poskytujeme celoročně, pension je připraven na všechny věkové kategorie, pokud Vás bude doprovázet Váš zvířecí miláček, bude u nás vítán. Do samotného lázeňského centra Mariánských lázní dorazíte pohodlnou chůzí za 15-20 min.

  • Parkování pro hosty pensionu je zajištěno přímo v objektu a vlastním pozemku a je součástí pensionu.

 

  • Využijte zdarma bezdrátový přístup na internet a můžete také volně využívat hotelový počítač ke kontrole e-mailů nebo k vyhledávání informací.

Penzion je asi 1 km od vlakového a autobusového nádraží, ale k dispozici máte bezplatný odvoz na základě předchozí žádosti. Dopravu z Prahy lze sjednat za příplatek. Mariánské Lázně mají 15 tisíc stálých obyvatel, dobré železniční a silniční spojení, městskou trolejbusovou dopravu, vlastní letiště a sportovní areály jako golfové hřiště, tenisové kurty, různá fitcentra. Mariánské Lázně jsou velmi krásný kout země, kde naleznete nádherné vycházky po městě a jeho okolí, které si zamilujete.

Ceník: (Včetně snídaně, lázeňské taxy a DPH):

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi 1293 Kč
Apartmán se 2 ložnicemi (2 velké manželské postele) 2 198 Kč

Foto


 

Provozuje: René Plzák Penzion, IČO: 44663790, privát. tel.:608 119 977